Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI – MAYAMY BROW HENNA NOWOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH W NASZYM SALONIE

Regulacja brwi i henna to usługa, która cieszy się ogromną popularnością w naszym salonie. Bardzo cieszy nas fakt że co druga klientka dba o każdy szczegół związany z pielęgnacją oraz stylizacją brwi. Henna powoduje jednak efekt ,który nie jest na tyle perfekcyjny i długotrwały jak makijaż permanentny. Makijaż permanentny brwi nie tylko powoduje efekt długotrwały ale pozwala również nadać idealny kształt dopasowany do typu urody.

Usługa, która jest nowością nie tylko w naszym salonie ale również w Polsce to usługą pośrednią pomiędzy zwykłą henną a długotrwałym makijażem permanentnym.

MAYAMY Henna Brows to rewolucyjna metoda na naturalnie podkreślone, zniewalające brwi z efektem utrzymującym się nawet do siedmiu tygodni! Produkt jest wykonany z naturalnych składników, które w żaden sposób nie uszkadzają skóry – bez amoniaku, bez zapachu, bez środków chemicznych.

 

Usługa polega na profesjonalnej stylizacji brwi poprzedzonej indywidualną konsultacją, która wykonywana jest przez certyfikowanych specjalistów mających wiedzę o geometrii brwi, który przez dokładne pomiary potrafi dopasować idealny kształt stylizacji do potrzeb Klienta.

MAYAMY Henna Brows to usługa dla osób wymagających oraz tych, którzy cenią sobie długotrwałe efekty oraz perfekcyjną stylizację.

 

Czas trwania usługi to 70 min.  Tyle właśnie pracy jest potrzebne by efekt był zniewalający.  Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej nowej oferty.

Miło nam również poinformować, że jesteśmy jako firma wyłącznym dystrybutorem a Ilona Borkowska Instruktorem MAYAMY Henna Brows w województwie Świętokrzyskim. Zapraszamy również do współpracy inne salony kosmetyczne, które chciały by w swojej ofercie posiadać usługę ,która cieszy się ogromną popularnością.

————————-——————
Zapraszamy serdecznie