Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

Cały tydzień z ogromną dawką wiedzy a przy tym niesamowita promocja dla Klientów

Był to wspaniały czas dla naszych Klientów, w którym nie tylko mogli skorzystać z niesamowitej promocji jaką były zabiegi pielęgnacyjne za 50% ceny, ale przede wszystkim ogromna dawka wiedzy dotycząca pielęgnacji, Karboksyterapii oraz Mezoterapii.  Przez cały tydzień gościła u nas przesympatyczna Karolina Druszcz ekspert i specjalista w swojej dziedzinie a zarazem szkoleniowiec naszego partnera firmy ARKANA. Dla nas to również wspaniała możliwość pogłębienia wiedzy dotyczącej zabiegów jakie oferujemy w naszym salonie. Bardzo nam miło, że Pani Karolina doceniła w pełni naszą pracę i wydała najlepsza rekomendację co do świadczonych w naszym salonie usług, które według specjalisty są na najwyższym światowym poziomie.  Nasza domowa atmosfera w salonie na tyle udzieliła się Karolinie, że ciężko było jej wyjeżdżać a cały tydzień zleciał w mgnieniu oka.

Bardzo nam miło, że ta promocja cieszyła się takim powodzeniem i bardzo przepraszamy, że nie dla wszystkich starczyło wolnych terminów.  Największym powodzeniem cieszyła się Mezoterapia igłowa oraz Karboksyterapia. Duża liczba naszych Klientów przekonała się właśnie do tego typu zabiegów.  Niestety nie mamy możliwości częstego stosowania takich promocji – więc był to na pewno wyjątkowy tydzień.  Bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa,  wspaniałe komentarze jak i polecenia  jakie otrzymaliśmy po przeprowadzonych zabiegach. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło.

ARKANA to firma, którą wybraliśmy do naszego salonu przede wszystkim ze względu na jakość oferowanych produktów.  Jesteśmy Partnerem i zarówno z czego możemy się poszczycić AMBASADOREM tej Wspaniałej marki w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Znajdziecie u nas pełną ofertę kosmetyków  oraz fachowy dobór i doradztwo w sprawie pielęgnacji.

Serdecznie zapraszamy.

Kosmetyka Ostrowiec