Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

1 miejsce – Wyboru Klientów

Chcieliśmy Wam serdecznie podziękować…    Orły kosmetyki numer 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim – To MY

To właśnie dzięki wspaniałym opinią  naszych cudownych Klientów  otrzymaliśmy kolejną nagrodę za najlepszy salon kosmetyczny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z dumą przyozdobiła ona nasz salon.

Zdobyliśmy, aż 10/10 punktów w ocenie liczonej ze średniej 636  wszystkich dostępnych internetowych opinii o salonie, w dniu 13/07/2018 więc maksymalną ocenę i co za tym idzie niezaprzeczalnie 1 miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jesteśmy oczywiście ogromnie dumni, że tak wysoko oceniacie naszą pracę.

Wasza ocena jest dla nas bardzo ważna, pozwala również innym Klientom podjąć decyzję lub dowiedzieć się jak wygląda obsługa, jakość usługi lub po prostu na czym polega poszczególna usługa czy przynosi za sobą oczekiwane efekty i czy warto z niej skorzystać.

 

Więc jak sami widzicie opinia to wspaniała informacja przede wszystkim dla Was i innych Klientów. Dlatego ogromnie dziękujemy za nagrodę, która tak naprawdę jest dodatkiem i ukoronowaniem Waszych wszystkich wspaniałych komentarzy i ciepłych słów kierowanych po wykonanej usłudze. To właśnie każda opinia jest dla nas najwyższym wymiarem nagrody. Jest ogromnie budująca i mobilizuje nas do dalszej pracy. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas największy priorytet. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania 10/10