Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

Ten prezent ma niesamowitą moc. Warto wspierać taki cel.

Święta to niesamowity, magiczny czas. To upragnione chwilę, które spędzimy na spotkaniach z bliskimi nam osobami. Składamy sobie wzajemnie życzenia, szczęścia, ZDROWIA…. to chyba jest najważniejsze jak i  dzielimy się opłatkiem  Każdy czeka na pierwszą gwiazdkę i oczywiście na prezenty.

I tu Was zaskoczymy. Nie jest to reklama i promocja,  naszych usług jak również możliwości zakupu bonów upominkowych….

Jak już pewnie zauważyliście na naszej stronie Pojawił się Nowy Partner  jak i Przyjaciele.

Tym razem jest to wspaniała inicjatywa cudownych ludzi  i to z naszego Ostrowca Świętokrzyskiego:

Fundacja ,, BO W NAS JEST MOC”  ,która ma na celu pomagać chorym dzieciakom w powrocie do zdrowia.  Piękna inicjatywa i ogromne zaangażowanie twórców pomysłu wspaniałych LUDZI Justyny i Tomka Marynowskich .

Nie wahaliśmy się nawet sekundy – warto pomagać.  Szczególnie na taki cel. Często bywa tak, że możliwość powrotu do zdrowia lub szansy leczenia niestety jest bardzo kosztowna i wymaga ogromnego wsparcia .

W każdym z Nas jest ogromna MOC  a jeśli połączymy siły, zagramy drużynowo możemy zdziałać bardzo dużo. Sami jesteśmy rodzicami  Antosia. I nie możemy przejść obojętnie. Dzieci to takie przysłowiowe oczko w głowie, każdego z nas. Za ich zdrowie i szczęście oddalibyśmy wszystko. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Postanowiliśmy przekazać Bony Podarunkowe na licytację,  które możecie licytować  na grupie fundacji http://bit.ly/BoWnasJestMoc

To idealny okres by zrobić Bliskiej Osobie lub Sobie, wspaniały prezent w postaci relaksu, piękna i odprężenia.  Szczególnie że środki z zakupu bonu przekazujecie na leczenie potrzebujących dzieciaków.  Z naszej strony zapewniamy co tylko w naszej mocy, świetną obsługę pyszną kawę i zabiegi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do dołączania do pomocy na profilu fundacji  bit.ly/BoWnasJestMoc

Wierzymy również w Wasze wsparcie i zaangażowanie i ogromne serce…

Kosmetyka Ostrowiec