Z nami zawsze jesteś na

Kosmetyka nie tylko dla kobiet.

Salon kosmetyczny to nie tylko miejsce przeznaczone dla kobiet. Z naszych usług coraz częściej korzystają również mężczyźni.

Często dbałość o swój wizerunek w przypadku Panów spowodowany jest charakterem pracy, odpowiednio wyregulowane brwi i zadbane dłonie są przecież naszą wizytówką. Mężczyźni, którzy w swojej pracy mają do czynienia ze sprzedażą, obsługą, kontaktem z Klientem mówią, że dbałość o swój wygląd daje im większą pewność siebie a co za tym idzie lepsze wyniki w pracy.  Nie jest to jednak uwarunkowane tylko i wyłącznie wykonywanym zawodem, Panowie coraz częściej zaczynają dostrzegać, że zabiegi kosmetyczne pielęgnacyjne w okolicach twarzy, manicure, pedicure jest również dla nich.

Jak mówią niektórzy z naszych Klientów ,,Świat poszedł na przód” .  Faceci nie ograniczają się w dzisiejszych czasach tylko do odpowiednio dobranej fryzury i  przyciętej brody, coraz więcej z Panów korzysta z usług kosmetyczki.

Gama usług dostępnych w tym przypadku jest bardzo duża. W naszym salonie posiadamy prawie każdą odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta. Panowie dbają o odpowiednią regulację brwi, dbają również o swoje dłonie, korzystając z MANICURE MEN. Zarówno w sezonie letnim jak i w zimowym umawiają się na PEDICURE MEN mówiąc, że ze swoimi kobietami nie śpią przecież w skarpetkach.  Przed ważnym wydarzeniem takim jak ślub korzystają z usługi MAKIJAŻ KOREKTA PANA MŁODEGO, która pozwala w tak ważnym dniu znakomicie wyglądać.

Co do zabiegów pielęgnacyjnych jak zwykle w naszym salonie każda taka wizyta jest indywidualna, Staramy się by zabieg jak i pielęgnacja domowa była idealnym rozwiązaniem, zaspokojeniem potrzeb Klienta dając oczekiwane efekty.  Większość z naszych Klientów pyta często o zabiegi z konopi , co za tym idzie popularne staje się również stosowanie w pielęgnacji domowej całej serii kosmetyków ARKANA z serii Cannabis, która w przypadku mężczyzn daje świetne efekty. Zabiegi w większości są bardzo przyjemne i relaksujące. 

Bardzo często zdarza się, że to Kobiety przyprowadzają Panów i umawiają na zabiegi we dwoje.  Jest  to świetny sposób na spędzenie czasu razem. Salon dysponuje kilkoma pomieszczeniami w których nie tylko na masaż we dwoje ale również na każdy zabieg z naszej oferty mogą umówić się jednocześnie pary. Jest to coraz częściej praktykowane.

Istnieje również kilka usług po których faceci nie wychodzą od nas z uśmiechem. Ale spokojnie zawsze potem wracają 🙂 Czym to jest spowodowane? Czasem aby być pięknym lub pozbyć się na przykład niechcianego  owłosienia – trzeba swoje wycierpieć. W takich chwilach dociera do nich ile my kobiety musimy wycierpieć ile poświęcić by być piękne. To idealny sposób by faceci czasem docenili co dla nich robimy by być piękne – wystarczy wysłać ich na taką wizytę.

Cieszy nas ogromnie, i jesteśmy dumni , że również Panowie korzystają z naszych usług. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wizyty w naszym salonie.  Do zobaczenia w Kosmetyka Ostrowiec