Z nami zawsze jesteś na

Światowy dzień walki z rakiem. Brwi za uśmiech

Nie jest to przyjemny temat jednak jestem pewna, że podkreślenie tego wydarzenia w kalendarzu ma ogromne znaczenie. Nowotwór to ciężka choroba w wielu przypadkach oznaczająca najgorsze. W XXI wieku spotyka niestety  coraz więcej naszych bliskich. Coraz częściej słyszymy o walce z tą chorobą. Nie chce opisywać w tym poście przykrych rzeczy związanych z tym problemem. Medycyna ciągle się rozwija i pojawiają się nowe metody leczenia nowotworów. Zawsze staramy się wspierać w takich sytuacjach otaczające nas osoby, które borykają się z tą chorobą.  Często następstwem leczenia jest jednak utrata włosów.  I jaka w tym moja rola jako osoby zajmującej się makijażem permanentnym? W jaki sposób jako linergista mogę wspierać? Udzielić pomocy?

Już jakiś czas temu skupiałam na blogu ten właśnie temat. Myślę że dzisiejszy dzień jest idealną okazją do właśnie takiej przypominaj-ki.

Osoby chore na nowotwory po chemioterapii lub w trakcie leczenia, z brakiem włosków brwi, którym sprawia to dyskomfort serdecznie zapraszam na zabiegi makijażu permanentnego.

UWAGA. Zabiegi dla osób zmagających się z chorobą nowotworową są wykonywane w moim salonie BEZPŁATNIE. Uśmiech po zabiegu to wystarczająca zapłata…

Może znacie takie osoby? Zabieg taki powoduje lepsze samopoczucie, większy komfort w życiu codziennym.

Wiele kobiet nawet nie wie że istnieje taki zabieg. Pomóż i Ty udostępnij ten wpis!

Serdecznie zapraszam

Ilona Borkowska