Z nami zawsze jesteś na

Czy jesteś gotów zmienić swoją skórę ?

Bloomea Paris to zabieg, który jest nowością w naszym salonie. Jesteśmy bardzo podekscytowani świadomością, że tak modernistyczny i innowacyjny zabieg zagościł w ofercie naszych usług. Nie patrzmy jednak tylko przez pryzmat jego nowoczesności. Zabieg Bloomea to rewolucja, którą pragniemy podzielić się z naszymi wspaniałymi Klientami, zważając na bezbolesność zabiegu i szybko widoczne efekty.

Skąd pochodzi sam zabieg?

Urządzenie zostało stworzone przez francuskiego lekarza chirurgii plastycznej. Obecnie już od 12 lat Bloomea istnieje na rynku światowym.

Dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, od mocno przesuszonej do silnie przetłuszczającej się. To, co czyni go najbardziej atrakcyjnym to fakt, że zabieg urządzeniem Bloomea można wykonywać przez cały rok a samych przeciwwskazań jest znikoma ilość.

Bloomea to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod nazwą TRIO M.M.L, czyli: Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii.

  • Makroeksfoliacja to pierwszy etap zabiegu polegający na homogenicznym, czyli jednorodnym złuszczeniu naskórka w strefie poddanej zabiegowi. Do makroeksfoliacji potrzebny jest tip złuszczający, nasączony wyciągiem z liści agawy. Istnieją trzy rodzaje tipów, które w zależności od potrzeb i stanu skóry dostosowuje się odpowiednim kolorem do zabiegu. Dzięki zróżnicowanej intensywności złuszczania można uzyskać efekt od delikatnego peelingu po efekt resurfacingu laserowego, czyli kontrolowanego uszkodzenia skóry w celu uzyskania lepszej strukturalnie tkanki.
  • Mikrowibracja dzięki drganiom oscylacyjnym pomaga w stymulacji skóry, co skutkuje otwarciem kanalików i przyśpiesza penetrację substancji aktywnych w tym przypadku jest to początkowo wyciąg z liści agawy a w późniejszej fazie jest to koktajl hialuronowy. Dodatkowo delikatne wibracje zapewnią odczucie odprężenia, co czyni ten zabieg niesamowicie relaksującym.
  • Luminoterapia polega na użyciu wiązki laserowej podczerwieni, która ma na celu przyśpieszenie odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz pomaga w namnażaniu elastyny i fibroblastów, odpowiedzialnych za prawidłowy wygląd skóry.

Zabieg Bloomea jest bezbolesny, co czyni go niezmiernie atrakcyjnym. Jego fenomen polega również na tym, że pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu. Jednak wartym uwagi aspektem jest również to, że przebudowa skóry po zabiegu skraca się z 28 do 7 dni.

Z pewnością każdy z nas zmagał  lub w dalszym ciągu zmaga się z kompleksami wynikającymi z m.in.; przebarwień, blizn czy rozstępów różnego pochodzenia. I tu pojawiamy się My – Specjaliści, razem z wiadomością, która ucieszy nie jedną osobę. Obszary zabiegowe nie ograniczają się tylko do twarzy czy szyi. Bloomea obejmuje całe ciało!

Zabieg aparatem Bloomea Paris gwarantuje:

  • Redukcję zmarszczek,
  • Wygładzenie skóry,
  • Głębokie nawilżenie,
  • Likwiduje blizny potrądzikowe i przebarwienia słoneczne,
  • Niweluje rozstępy pociążowe (brzuch, piersi), wynikające również z nadmiernej wagi lub nagłego wzrostu,
  • Odmłodzenie tkanki skóry całego ciała.

 

Oddaj się w ręce specjalistów, zapewnij sobie chwilę relaksu i odprężenia, ale przede wszystkim zwalcz swoje wieloletnie kompleksy raz na zawsze!