FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W naszym salonie wszystkie zabiegi są dobierane na miejscu po wstępnej konsultacji. W naszej ofercie mamy również  zabiegi, które można wykonywać porą letnią. W tym okresie polecamy np. kwas migdałowy o stężeniu 40%, który jest bezpieczny. Idealny dla skór wrażliwych, naczyniowych. 

Oczywiście, że tak. Profesjonalny makijaż to taki w, którym używa się odpowiedniej bazy oraz fixera utrwalającego cały makijaż aby Panie mogły cieszyć się pięknym wyglądem  jak najdłużej.

Ilość zabiegów zależy od obszaru, grubości koloru włosa. Efekty u  każdej osoby są inne.  Minimalna ilość to 5 zabiegów.

Odpowiednio wykonany zabieg zapewni zdrową płytkę. W naszym salonie  pracujemy na wysokiej klasy  lakierach a każdy manicure hybrydowy jest poprzedzony bazą proteinową, która odżywia płytkę.

Jeśli rzęsy są delikatne, a Klientka życzy sobie mocny efekt istnieje możliwość, że zbyt mocno rzęsy będą obciążone i zaczną wypadać. W naszym salonie metodę dobieramy do stanu rzęs, gwarantując jednocześnie jakość i trwałość.

Zabieg na pewno jest odczuwalny ale ciężko zaliczyć go do bolesnych. W przypadku makijażu permanentnego dla większego komfortu stosowane jest miejscowe znieczulenie, które eliminuje ból.