FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W naszym salonie wszystkie zabiegi są dobierane na miejscu po wstępnej konsultacji. W naszej ofercie mamy również  zabiegi, które można wykonywać porą letnią. W tym okresie polecamy np. kwas migdałowy o stężeniu 40%, który jest bezpieczny. Idealny dla skór wrażliwych, naczyniowych. 

Oczywiście, że tak. Profesjonalny makijaż to taki w, którym używa się odpowiedniej bazy oraz fixera utrwalającego cały makijaż aby Panie mogły cieszyć się pięknym wyglądem  jak najdłużej.

Ilość zabiegów zależy od obszaru, grubości koloru włosa. Efekty u  każdej osoby są inne.  Minimalna ilość to 5 zabiegów.

Odpowiednio wykonany zabieg zapewni zdrową płytkę. W naszym salonie  pracujemy na wysokiej klasy  lakierach a każdy manicure hybrydowy jest poprzedzony bazą proteinową, która odżywia płytkę.

Jeśli rzęsy są delikatne, a Klientka życzy sobie mocny efekt istnieje możliwość, że zbyt mocno rzęsy będą obciążone i zaczną wypadać. W naszym salonie metodę dobieramy do stanu rzęs, gwarantując jednocześnie jakość i trwałość.

Zabieg na pewno jest odczuwalny ale ciężko zaliczyć go do bolesnych. W przypadku makijażu permanentnego dla większego komfortu stosowane jest miejscowe znieczulenie, które eliminuje ból. 

Oczywiście. To idealne rozwiązanie by efekty zabiegowe były jeszcze lepsze. Często takie rozwiązania są zalecane przez naszych kosmetologów. Staramy się łączyć różne zabiegi, planować cały proces, cykl zabiegowy właśnie w celu spotęgowania efektów. W naszym salonie otrzymasz indywidualny plan w dążeniu do oczekiwanego efektu…

Często po raz pierwszy odwiedzając nasz salon Klienci zadają to pytanie podczas umawiania wizyty. Niezależnie jaki zabieg wybierzesz, każda pierwsza wizyta poprzedzona jest szczegółową konsultacją, indywidualnym badaniem potrzeb pielęgnacyjnych. Nasi Specjaliści to osoby posiadające wiedzę i doświadczenie. Znają efekty zabiegów jakie stosują u swoich Klientów. Warto im zaufać. Wybierając dowolny zabieg często zostaje on zamieniony na bardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Zależy nam na najlepszych efektach i Twoim największym zadowoleniu. W taki właśnie sposób według nas powinno wyglądać profesjonalne podejście w salonie kosmetycznym. 

Efekt utrzymuje się do 6 tygodni na włoskach oraz do 2 tygodni na skórze. Aby efekt był jeszcze dłuższy na kilka dni przed zabiegiem warto wykonać delikatny peeling samemu lub skorzystać z profesjonalnego zabiegu który przygotuje naszą skórę. Pamiętaj, że to profesjonalna geometria twoich brwi

Karboksyterapia jest zabiegiem przynoszącym bardzo dobre efekty. Efekt serii zabiegów utrzyma się długo jeśli będziesz, stosować się do zaleceń kosmetologa dotyczących pielęgnacji domowej. Brak snu witamin minerałów, nawet picia odpowiednich ilości wody ma ogromny wpływ w tym przypadku na długość efektów po zabiegowych.  Kosmetolog podczas konsultacji wszystko wytłumaczy oraz wręczy zalecenia dotyczące pielęgnacji domowej. 

Salon posiada swoje procedury związane nie tylko z dbałością o czystość ale również przestrzeganiem bardzo ważnych zasad sterylizacji i dezynfekcji. Nasze bezpieczeństwo w pracy oraz co najważniejsze naszych Klientów jest dla nas priorytetowe. Wszystkie powierzchnie są dezynfekowane odpowiednimi środkami, narzędzia codziennie sterylizowane w profesjonalnym  autoklawie, który posiadamy w salonie. Salon wykorzystuje większość produktów i narzędzi takich jak pilniki, bloczki polerskie szczoteczki gąbki, patyczki kosmetyczne oraz wiele wiele innych jako produkty jednorazowe. Niedopuszczalne jest by te produkty były wykorzystywane wielokrotnie. Każda pęsetka, cążki, narzędzia wielokrotnego użytku zawsze zostają rozpakowane przy Kliencie ze sterylnego opakowania, w którym zostają wcześniej profesjonalnie wysterylizowane. To podstawa i tym właśnie wyróżnia się profesjonalny salon od zrobienia usługi w domowym zapleczu. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze usługi, Twoje zdrowie i bezpieczeństwo powinno być dla Ciebie najważniejsze. Dla nas jest największym priorytetem. 

Każdy zabieg jak i jego częstotliwość w Kosmetyka Ostrowiec dobieramy indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. Każdy przypadek, rodzaj skóry oraz potrzeby Klienta są różne, co wpływa również na rodzaj stosowanego kwasu jak i jego częstotliwość. Dla najlepszych efektów takie zabiegi powinny byś stosowane nie dłużej niż jeden miesiąc a nie krócej niż 10 dni. Często zalecamy stosowanie takich zabiegów z innymi dostępnymi w naszym salonie terapiami. Wszystko indywidualnie planowane i dobierane przez doświadczonych kosmetologów. 

Często pada to pytanie jeszcze przed zaplanowaną wizytą lub konsultacją. Często pytanie jest skierowane ogólnie i brzmi jak długo utrzymują się efekty po Waszych zabiegach? 

Na to pytanie na pewno nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na tym etapie. Każda sytuacja jest inna, tak samo jak każdy zabieg przynosi inne efekty i co a tym idzie powoduje również długość tych efektów. 

Długość efektów zabiegowych zależy również od bardzo wielu czynników indywidualnych każdego Klienta. Wieku, stanu skóry, warunków genetycznych ale przede wszystkim od odpowiedniej pielęgnacji domowej.  W naszym przypadku profesjonalizm to odpowiedni dobór zabiegów po szczegółowej analizie oraz zalecenia dotyczące pielęgnacji domowej. W naszym salonie Masz również dostęp do profesjonalnej linii kosmetyków ARKANA przygotowanej właśnie do Twojej pielęgnacji w domu.  Kosmetyk powiązany z zabiegiem wykonanym w salonie przygotowany do domowej pielęgnacji pozwoli przedłużyć i spotęgować efekty.

Oczywiście posiadamy 2 formy takich upominków, które możesz sprezentować bliskiej Ci osobie. 

  • voucher na dowolną kwotę 
  • voucher na wybrany przez Ciebie zabieg

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie doradzimy w wyborze najlepszego prezentu. Zdajemy sobie sprawę, że jest to prezent i osoba, która z niego korzysta musi czuć się wyjątkowo. Spokojnie sprawimy by ten prezent właśnie taki był – wyjątkowy, nie zapomniany pełny radosnych chwil i relaksu. 

Więcej informacji? Kliknij na bon i dowiedz się szczegółów: