NASZ ZESPÓŁ

Największą radość sprawia nam

Założycielka firmy.  Zawsze uśmiechnięta miłośniczka piękna i urody.  Ukierunkowana na stały rozwój firmy ciągle podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Ogromne –  ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wypracowany perfekcjonizm w każdym calu.  Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Należy do elitarnej ogólnopolskiej grupy trenerskiej specjalistów w makijażu permanentnym , który jest jej pasją.  Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

IWONA RYCĄBEL

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Iwona zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii, karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Osoba posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą kosmetologii. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.

AGNIESZKA lasek

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem.  Agnieszka zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii karboksyterapii. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.  

natalia puka

Stylistka paznokci

Natalia to najmłodsza część naszego zespołu. Jej pasją jest stylizacja paznokci. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o nas i naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają. 

ELŻBIETA KĘDZIORA

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Ela to młoda, sympatyczna kosmetyczka posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą wykonywanych przez siebie zabiegów. Jeśli myślisz o perfekcyjnym pedicure – koniecznie skorzystaj z jej usług. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o nas i naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają.

Marzena budzeń

Repcjonistka

Marzena to osoba ciepła i zawsze uśmiechnięta. Kosmetyka to jej centrum zainteresowania. Chętnie doradzi, odnoście odpowiednich kosmetyków, jak i umówi Cię, na wizytę do odpowiedniej osoby. W naszym salonie zajmuje się obsługą Klientów. 

BARTOSZ BORKOWSKI

Manager

Manager salonu dba o wysoki poziom świadczonych usług  jak również o najlepsze relację z Klientami.  Zawsze chętnie porozmawia z każdym Klientem, komunikatywność  to jego główna cecha. Całe swoje doświadczenie w pracy  dotyczące standardów obsługi przeniósł do naszego salonu.  Otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz innowacyjne wdrożenia mające na celu poprawę jakości świadczonych usług w naszym salonie.