NASZ ZESPÓŁ

Największą radość sprawia nam

Założycielka firmy.  Zawsze uśmiechnięta miłośniczka piękna i urody.  Ukierunkowana na stały rozwój firmy ciągle podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Ogromne –  ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wypracowany perfekcjonizm w każdym calu.  Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Należy do elitarnej ogólnopolskiej grupy trenerskiej specjalistów w makijażu permanentnym , który jest jej pasją.  Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

IWONA RYCĄBEL

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Iwona zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii, karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Osoba posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą kosmetologii. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.

AGNIESZKA lasek

Kosmetolog

Agnieszka to kosmetolog z 7 letnim stażem. Ekspert w dziedzinie depilacji laserowej, zabiegach pielęgnacyjnych i igłowych. Bardzo kompetentna, ciepła, dokładna. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. 

ELŻBIETA KĘDZIORA

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Ela  ekspert w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp. Nic co dotyczy paznokci nie jest jej obce. Szybka a zarazem bardzo dokładna i konkretna. Jest zawsze Naczasie ze światowymi i sezonowymi trendami manicure i pedicure. Nieustannie się doszkala, śledzi branżowe nowości. Pasjonatka kolorów, wzorów i ciekawych połączeń. Cierpliwy słuchacz i przemiła, ciepła osoba.

aleksandra sienniak

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Aleksandra to pogodna i pozytywna osoba, w której ręce możecie ze spokojem oddać swoją skórę Jej kilkuletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta pozwala prowadzić skuteczne terapie zabiegowe nie tylko twarzy, ale i ciała.

daria wątroba

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Daria to młoda, sympatyczna kosmetyczka posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą wykonywanych przez siebie zabiegów. Jeśli myślisz o perfekcyjnym pedicure – koniecznie skorzystaj z jej usług. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o nas i naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają.

patrycja oficjerska

Pielęgniarka

Patrycja to nasza salonowa pielęgniarka. Asystuje przy zabiegach takich jak fibryna i osocze bogatopłytkowe.

Marzena budzeń

Repcjonistka

Marzena to osoba ciepła i zawsze uśmiechnięta. Kosmetyka to jej centrum zainteresowania. Chętnie doradzi, odnoście odpowiednich kosmetyków, jak i umówi Cię, na wizytę do odpowiedniej osoby. W naszym salonie zajmuje się obsługą Klientów. 

BARTOSZ BORKOWSKI

Manager

Manager salonu dba o wysoki poziom świadczonych usług  jak również o najlepsze relację z Klientami.  Zawsze chętnie porozmawia z każdym Klientem, komunikatywność  to jego główna cecha. Całe swoje doświadczenie w pracy  dotyczące standardów obsługi przeniósł do naszego salonu.  Otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz innowacyjne wdrożenia mające na celu poprawę jakości świadczonych usług w naszym salonie.