NASZ ZESPÓŁ

Największą radość sprawia nam

Założycielka firmy.  Zawsze uśmiechnięta miłośniczka piękna i urody.  Ukierunkowana na stały rozwój firmy ciągle podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Ogromne –  ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wypracowany perfekcjonizm w każdym calu.  Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Należy do elitarnej ogólnopolskiej grupy trenerskiej specjalistów w makijażu permanentnym , który jest jej pasją.  Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

AGNIESZKA lasek

Kosmetolog

Agnieszka to kosmetolog z 7 letnim stażem. Ekspert w dziedzinie depilacji laserowej, zabiegach pielęgnacyjnych i igłowych. Bardzo kompetentna, ciepła, dokładna. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. 

aleksandra sienniak

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Aleksandra to pogodna i pozytywna osoba, w której ręce możecie ze spokojem oddać swoją skórę Jej kilkuletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta pozwala prowadzić skuteczne terapie zabiegowe nie tylko twarzy, ale i ciała.

katarzyna wiśniewska

Stylistka paznokci / kosmetyczka

Katarzyna to specjalista w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp. Jest stylistką i kosmetologiem z długoletnim stażem. Pracowała zarówno w kraju jak i za granicą zdobywając ogromne doświadczenie. 

aleksandra jedlikowska

Kosmetyczka

Aleksandra to pogodna i pozytywna osoba, w której ręce możecie ze spokojem oddać swoją skórę. Jej kilkuletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta pozwala prowadzić skuteczne terapie zabiegowe nie tylko twarzy, ale i ciała. Jest specjalistą z zakresu depilacji laserowej i pielęgnacji twarzy. 

patrycja oficjerska

Pielęgniarka

Patrycja to nasza salonowa pielęgniarka. Asystuje przy zabiegach takich jak fibryna i osocze bogatopłytkowe.

Marzena budzeń

Repcjonistka

Marzena to osoba ciepła i zawsze uśmiechnięta. Kosmetyka to jej centrum zainteresowania. Chętnie doradzi, odnoście odpowiednich kosmetyków, jak i umówi Cię, na wizytę do odpowiedniej osoby. W naszym salonie zajmuje się obsługą Klientów. 

BARTOSZ BORKOWSKI

Manager

Manager salonu dba o wysoki poziom świadczonych usług  jak również o najlepsze relację z Klientami.  Zawsze chętnie porozmawia z każdym Klientem, komunikatywność  to jego główna cecha. Całe swoje doświadczenie w pracy  dotyczące standardów obsługi przeniósł do naszego salonu.  Otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz innowacyjne wdrożenia mające na celu poprawę jakości świadczonych usług w naszym salonie.