NASZ ZESPÓŁ

Największą radość sprawia nam Wasze zadowolenie, ciepłe słowo, rekomendacja

Ilona Borkowska

Założycielka firmy

Założycielka firmy.  Zawsze uśmiechnięta miłośniczka piękna i urody.  Ukierunkowana na stały rozwój firmy ciągle podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Ogromne –  ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wypracowany perfekcjonizm w każdym calu.  Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Należy do elitarnej ogólnopolskiej grupy trenerskiej specjalistów w makijażu permanentnym , który jest jej pasją.  Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

SYLWIA GIERCZAK

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Sylwia zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną oraz wykonuje piękne makijaże. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

IWONA RYCĄBEL

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Iwona zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii, karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Osoba posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą kosmetologii. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.

AGNIESZKA JAWORSKA

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem.  Agnieszka zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii karboksyterapii. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.  

AGNIESZKA WOJTON

Stylistka paznokci

Stylistka paznokci.  Osoba o zamiłowaniu i duszy artystycznej. Pasją Agnieszki jest sztuka. Zdobienie paznokci , wzorki  oraz każda nietypowa stylizacja. Masaż dłoni w wykonaniu Agnieszki to niesamowity relaks i odprężenie – naprawdę warto skorzystać. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają.

JOLANTA KOT

Kosmetyczka i wizażystka

Jola to profesjonalna kosmetyczka oraz wizażystka. Zajmuje się również stylizacją paznokci. Jej pasją jest makijaż. Jeśli potrzebujesz porady w doborze kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji – trafiłaś idealnie. Pasja i długoletnie doświadczenie  tworzy w tym przypadku profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wysoki poziom oraz podążanie za trendami  w świadczonych usługach przez Jolę jest związany z ciągłym rozwojem oraz podnoszeniem swoich kwalifikacji. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają.

BARTOSZ BORKOWSKI

Manager

Manager z długoletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych oraz polskich dużych firmach sprzedaży bezpośredniej. Jego ścieżka kariery przebiegała przez kolejne stanowiska zaczynając od działu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i public relations. Całe swoje doświadczenie w pracy z Klientem dotyczące standardów obsługi przeniósł do naszego salonu. 

 

                Recepta na sukces według Bartosza Borkowskiego jest prosta: określić faktyczne potrzeby Klienta, dostarczyć mu najlepszy dostępny produkt lub usługę i podążać za Jego oczekiwaniami. Na profesjonalizm naszego salonu wpływa nie tylko wysoka jakość świadczonych usług ale przede wszystkim najwyższe standardy obsługi oraz niesamowita atmosfera i staranność w dbaniu o relację z Klientem ,które Bartosz wprowadził jako standard w naszej pracy. Jako Manager nie uznaje kompromisów a zadowolenie Klienta stawia jako priorytet.  Otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz innowacyjne wdrożenia marketingowe, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług w naszym salonie.