NASZ ZESPÓŁ

Największą radość sprawia nam Wasze zadowolenie, ciepłe słowo, rekomendacja

Ilona Borkowska

Założycielka firmy

Założycielka firmy.  Zawsze uśmiechnięta miłośniczka piękna i urody.  Ukierunkowana na stały rozwój firmy ciągle podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Ogromne –  ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wypracowany perfekcjonizm w każdym calu.  Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Należy do elitarnej ogólnopolskiej grupy trenerskiej specjalistów w makijażu permanentnym , który jest jej pasją.  Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

SYLWIA GIERCZAK

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Sylwia zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną oraz wykonuje piękne makijaże. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają. 

IWONA RYCĄBEL

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Iwona zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii, karboksyterapii , pełny zakres usług oferowanych przez Kosmetyka Ostrowiec. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Osoba posiadająca ogromną wiedzę dotyczącą kosmetologii. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.

AGNIESZKA JAWORSKA

Kosmetolog

Profesjonalistka Kosmetolog z dużym doświadczeniem.  Agnieszka zajmuje się pełną kosmetyką twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii karboksyterapii. Zajmuje się również Kosmetologią estetyczną. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby , które z nich korzystają.  

jAGODA PASTUSZKA

Stylistka paznokci

Jagoda to młoda uśmiechnięta pełna pasji stylistka paznokci. W swojej pracy jest bardzo dokładna i staranna. Kreatywność w doborze odpowiednich kolorów i wzorów w stylizacji  paznokci zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Największym poparciem profesjonalizmu oraz obsługi na najwyższym poziomie są opinie Naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co o Nas i Naszych usługach piszą Osoby, które z nich korzystają. 

BARTOSZ BORKOWSKI

Manager

Manager salonu dba o wysoki poziom świadczonych usług  jak również o najlepsze relację z Klientami.  Zawsze chętnie porozmawia z każdym Klientem, komunikatywność  to jego główna cecha. Całe swoje doświadczenie w pracy  dotyczące standardów obsługi przeniósł do naszego salonu.  Otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz innowacyjne wdrożenia mające na celu poprawę jakości świadczonych usług w naszym salonie.