Depilacja laserowa Light Sheer Desire

DLACZEGO DEPILACJA LIGHT SHEER DESIRE ?

W naszym Salonie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DESIRE®.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer DESIRE® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

W naszym Salonie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie konsultację . Ponadto laserem LightSheer  DESIRE każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Zabiegi wykonywane są przez wyszkolony i doświadczony personel posiadający certyfikaty. Jesteśmy salonem rekomendowanym przez COHERENT   www.coherent.com.pl – wyłącznego dystrybutora Light Sheer DESIRE® firmy Lumenis na terenie Polski. Nasz sprzęt jest nowy i oryginalny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU
1. Przed pierwszym zabiegiem należy umówić się na bezpłatną konsultację połączoną z próba laserową.
2. Skóra na zabieg powinna być czysta, niczym nie posmarowana.
3. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha, podrażniona. Jeśli tego wymaga, stosuj emolienty (kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące) kilka dni wcześniej.
4. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji. Na konsultacji z próbą laserową zrobi to osoba wykonująca zabieg – umożliwi to ocenę barwy włosów. Włosy blond, siwe, rude stanowią przeciwwskazanie do zabiegu, z uwagi na brak lub małą skuteczność laserowej depilacji w ich przypadku.
5. Przed każdym zabiegiem, włosów nie można wyrywać (peseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 tygodni w przypadku twarzy i 6 tygodni w innych miejscach skóry. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.
6. Stosowanie kremów lub maści z Vit A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
7. Terapia doustna retinoidami (np. Roaccutane) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem. 6. Leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec (!), nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. W szczególności zabieg jest możliwy 2 tygodnie po infekcji typu opryszczki wargowej lub płciowej.
9. Aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po insolacji naturalnej lub w solarium to 4-6 tygodni.
10. „Opalenizna” uzyskana w wyniku stosowania samoopalaczy (kremy, zabiegi typu air-brush) stanowi również przeciwwskazanie do zabiegu. Depilacja jest możliwa po jej ustąpieniu. 10. Zabieg kosmetycznego oczyszczania twarzy, w przypadku depilacji w tym miejscu, jest możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później.

PRZECIWWSKAZANIA DO DEPILACJI
– Ciąża
– Świeża opalenizna
– Stosowanie kremów z retinolem (należy zaprzestać używania na miesiąc przed zabiegiem)
– Zażywanie antybiotyków (należy odczekać 2 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki)
– Zażywanie leków przeciwbólowych (1 dzień przed zabiegiem, a silniejsze minimum 2 dni)
– Zażywanie leków światłouczulających, retinoidów
– Spożywanie ziół światłouwrażliwiających (dziurawiec, nagietek; należy przestać spożywać na 2-3 tygodni przed zabiegiem)
– Depilacja woskiem i pęsetą (minimum 1 miesiąc przed zabiegiem)
– Włosy blond, rude oraz siwe
– Skłonność do powstawania przebarwień
– Bielactwo, łuszczyca
– Peeling (ostatni peeling można wykonać maksymalnie 1 tydzień przed planowanym zabiegiem)

POSTĘPOWANIA PO ZABIEGU
1. Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie:

  • myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą,
  • nie stosować dezodorantów i antyperspirantów (jeśli depilacja dotyczyła pach),
  • stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen,
  • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
  • preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.

Insolacja naturalna lub w solarium jest bezwzględnie przeciwwskazana do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja (kremy z filtrami anty-UVA i 6 o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 lub więcej).
Kolejne zabiegi – minimum trzy – należy wykonywać w odstępach średnio 4-12 tygodniowych.

BAKI - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

150 zł

BIKINI TRWAŁĄ DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

200-400 zł

BRODA - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

200 zł

CAŁE NOGI - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

160 min

600 zł

GÓRNA WARGA - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

100 zł

ŁYDKI - TRWAŁA DEPILACJ LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

350 zł

OKOLICE BRODAWEK - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

150 zł

PACHY - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

200 zł

PLECY - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

300-500 zł

POLICZKI - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

30 min

150 zł

POŚLADKI - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

200 zł

PRZEDRAMIONA - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

200 zł

SZYJA - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

200 zł

TORS - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

200-400 zł

UDA - TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE®

60 min

350 zł