Karboksyterapia

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla.  Została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniem skóry, łysieniem, jak również walką z cieniami pod oczami, czy nawet łuszczycą.

JAK DZIAŁA KARBOKSYTERAPIA?

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do leczonego obszaru. Poprawia również mikrokrążenie i wpływa na odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest reakcja zapalna, prowadząca do zwiększonej stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się „remodeling” skóry, wraz z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.Komórki tłuszczowe są wyjątkowo wrażliwe na iniekcje dwutlenku węgla. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz, częściowo zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe.  Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego obszaru poddanego  zabiegowi, poprawy metabolizmu oraz wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do  zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych jak i modelowania sylwetki. Zaś odnowienie komórek  skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry oraz  redukcji nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”

NA CZYM POLEGA ZABIEG KARBOKSYTERAPII?

Terapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą urządzenia stworzonego przez polskich inżynierów we współpracy z polskimi lekarzami i kosmetologami. Jest to zupełnie nowe podejście do karboksyterapii, gdzie liczy się nie tylko efekt, ale również sposób, w jaki udaje się go osiągnąć. CARBOregen marki BOFS jest bezpieczny w użytkowaniu, posiada system blokujący, który zabezpiecza przed przypadkowym podaniem tlenu. Obecny jest w nim także licznik dawki CO2, jaka została podana w jednej sesji, jak również kilka programów oraz możliwość ustawienia własnych parametrów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Karboksyterapia to zabieg z wielkimi możliwościami. Cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów przynosząc świetne efekty po zabiegowe. 

BRZUCH - KARBOKSYTERAPIA

30 min

150 zł

OCZY - KARBOKSYTERAPIA

20 min

100 zł

DŁONIE - KARBOKSYTERAPIA

20 min

100 zł

CAŁA TWARZ - KARBOKSYTERAPIA

40 min

180 zł

ŁYDKI - KARBOKSYTERAPIA

30 min

150 zł

POŚLADKI - KARBOKSYTERAPIA

30 min

150 zł

RĘCE - KARBOKSYTERAPIA

30 min

150 zł

TWARZ SZYJA DEKOLT - KARBOKSYTERAPIA

45 min

220 zł

TWARZ SZYJA - KARBOKSYTERAPIA

35 min

200 zł

UDA - KARBOKSYTERAPIA

30 min

150 zł