MAKIJAŻ PERMANENTNY

makijaż permanentny w ostrowcu świętokrzyskim
makijaż permanentny ilona borkowska

 

 

 

 

Poczucie atrakcyjności tkwiło w ludziach a zwłaszcza w kobietach od zawsze. Cenisz sobie czas i perfekcyjny wygląd każdego dnia? Zaufaj Nam i zapewnij sobie stały komfort.

Makijaż permanentny to zabieg kosmetologiczny, któremu najbliżej do określenia go prawdziwą sztuką i to pod wszystkimi znaczeniami tego słowa. Polega on na wprowadzeniu metabolicznie obojętnych granulek pigmentu pod skórę. Pomimo tego, że jest to pochodna tradycyjnego tatuażu, różni się głębokością wprowadzenia pigmentu.  Jednak metoda mechanicznego wprowadzenia pigmentu jest podobna – technika igieł lub ostrzy. Głownie  stosuje się ten zabieg w okolicach brwi, oczu oraz ust.

Jego zasługi w dążeniu do nienagannej urody są nieocenione, a szeroki wachlarz zalet, powoduje że Panie coraz częściej decydują się na takie podkreślenie swojego wdzięku. Często główną jego zaletą dla osób, które się na niego decydują jest ogromna oszczędność tak cennego dla wszystkich czasu. Wygoda jaką daje nam makijaż permanentny, stawia go obecnie na piedestale najprężniej rozwijających i docenianych zabiegów kosmetologicznych. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dla kobiet, które chcą poczuć się pewniej w miejscach takich jak sauna czy basen. Makijaż permanentny to profesjonalny zabieg, który pomoże skorygować niedoskonałości lub uwydatni niebanalny urok i wdzięk każdej kobiety. Jeszcze kilkanaście lat wstecz makijaż permanentny był uznawany za zabieg luksusowy. Dzisiaj i Ty pozwól sobie na chwilę dopieszczenia i gwarancję fenomenalnych efektów.

W naszym salonie otrzymają Panie kompleksową usługę z zakresu tej dziedziny, od członka elitarnej grupy osób zajmujących się makijażem permanentnym, założycielki Naszej Firmy Ilony Borkowskiej. Nasza linergistka ukończyła wiele prestiżowych kursów z zakresu danej dziedziny, które cały czas popiera również bogatym doświadczeniem. Obecnie Ilona spełnia się również jako trener makijażu permanentnego, co tylko podkreśla jakość naszej usługi. Profesjonalizm, doświadczenie i pasja jaką oferuje Ilona jest gwarantem zadowolenia ze świadczonej przez nią usługi, w efekcie czego Klient otrzymuje kompleksową i spełniającą jego oczekiwania usługę –bezbłędnie wykonany makijaż, który służył będzie wiele miesięcy.

Przed każdą pierwszą wizytą niezbędna jest konsultacja, która kompleksowo będzie odpowiedzią na każde Twoje pytanie.

 

KONSULTACJA MAKIJAŻ PERMANENTNY

20-30 min

50 zł

ZALICZKA MAKIJAŻ PERMANENTNY

1 min

200 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI OMBRE LUB MICROBLADING

200 min

900 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODA ŁĄCZONA (CIEŃ + WŁOS)

220 min

1 000 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA KONTUR + CIENIOWANIE

180 min

900 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA 3D LIPS

180 min

BEZPŁATNA KOREKTA MAKIJAŻ PERMANENTNY DO 3 MIESIĘCY OD ZABIEGU

180 min

0 zł

KOREKTA MAKIJAŻ PERMANENTNY PO 12 MIESIĄCACH DO 24 MIESIĘCY

180 min

50% CENY

LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

30 min

100-300 zł

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO PIGMENT OFF

40 min

200-400 zł