Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Jest to metoda mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Poleca na usunięciu poprzez ścieranie górnych warstw naskórka, dzięki czemu dochodzi do intensywnego nabudowywania nowych, pełnowartościowych komórek, które zastępują miejsce uszkodzonych.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień i blizn potrądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry i kolagenu. Zabieg ten jest mało inwazyjny, a jego rezultaty zauważalne są natychmiastowo.

Wszystkie zabiegi, wykonywane oczywiście w sposób i przy pomocy narzędzi spełniających najwyższe standardy, wykonują w naszym salonie profesjonalne osoby : Sylwia Gierczak, Agnieszka Jaworska, Iwona Rycąbel

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do Klienta. Nasze zabiegi są indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta i stanowią często rozwiązanie Państwa problemów pielęgnacyjnych. Każdy zabieg jest poprzedzony Analizą potrzeb i odpowiednim dopasowaniem terapii do oczekiwanych efektów przez Klienta. Proponowane przez nas zabiegi można łączyć w celu uzyskania najlepszego efektu. Chętnie dopasujemy i dobierzemy cały cykl zabiegowy dopasowany do Waszych potrzeb.  Proszę pamiętać, że w celu uzyskania oczekiwanych efektów warto zaufać doświadczeniu i wiedzy profesjonalnego kosmetologa.  Systematyczność i stosowanie się do zaleceń zarówno terapii zabiegowych jak i odpowiednie stosowanie pielęgnacji domowej daje najlepsze efekty.

MIKRODERMABRAZJA - TWARZ

60 min

140 zł

MIKRODERMABRAZJA - TWARZ SZYJA

70 min

160 zł

MIKRODERMABRAZJA - TWARZ SZYJA DEKOLT

90 min

200 zł