Regulamin Fiku Miku

  1. Przez cały czas wykonywania usługi ,lub zestawu usług w Kosmetyka Ilona Borkowska z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Waryńskiego 18a jaki ,,Mama” poświeci dla Siebie, pobyt dziecka w bawialni Fiku Miku jest bezpłatny.
  2. Promocja obowiązuje jeśli korzystasz w Kosmetyka Ilona Borkowska z usług o wartości od 100,00 zł lub pakietu usług, których łączna wartość przekracza 100,00 zł w czasie pobytu dziecka w bawialni Fiku Miku.
  3. Za każdy czas spędzony przez dziecko w bawialni Fiku Miku ponad czas wykonywania usługi w Kosmetyka Ilona Borkowska będzie przez bawialnie Fiku Miku naliczona dopłata.
  4. Aby skorzystać ze zwrotu należy przy zostawieniu dziecka w bawialni Fiku Miku pobrać KUPON, który zostanie wypełniony w recepcji Kosmetyka Ilona Borkowska w czasie finalizowania usługi. Kupon posłuży do odliczenia odpowiedniego czasu pobytu dziecka w bawialni Fiku Miku za, który Klient nie zapłaci. Należy kupon zachować do rozliczenia w bawialni Fiku Miku.
  5. Promocja jest ważna do odwołania i wynika ze współpracy partnerskiej obu firm wychodzących na przeciw potrzebą i braku czasu ,,Mam” na odrobinę piękna i chwili dla Siebie