Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

10 lat pracy, radości, pasji i rozwoju – Dziękuje.

To niesamowite jak szybko ten czas leci. To już dokładnie 1⃣0⃣ lat mija odkąd pierwszy Klient skorzystał z usług w moim salonie. Przypominam sobie jak razem ze wsparciem Bliskich mi osób remontowałam poprzedni lokal i po raz pierwszy otworzyłam drzwi dla Klientów .

Wydaje się jak by to było wczoraj a jednak tak wiele czasu upłynęło, w którym ,,nasz” salon diametralnie się rozwinął i zmienił. Mówiąc nasz myślę przede wszystkim o wspaniałych Klientach, cudownym Personelu, ludziach, którzy tworzą to niesamowite miejsce i jego domową atmosferę.

Serdecznie dziękuje. Bez Was Kochani nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. Każdego dnia z uśmiechem i radością przychodzę do pracy wiedząc, że mogę się z Wami spotkać w Kosmetyka Ostrowiec. Jak zdążyliście zauważyć kosmetyka jest moją pasją, kocham to miejsce i to co robię. Nie zamieniłabym tego na nic innego. Jestem dumna i bardzo szczęśliwa, że mogę swoje życie zawodowe dzielić razem z mężem, który jak wiecie od pewnego czasu pracuje razem ze mną i wspiera mnie w dążeniu do postawionych celów. Mam wspaniały Zespół niezastąpionych specjalistów, dziękuje że jesteście razem ze mną i tworzycie to miejsce. Branża Beauty przez te dziesięć lat diametralnie się zmieniła a my razem z nią. Ciągle stawiamy na rozwój i najlepszą możliwą obsługę dla swoich Klientów. W ostatnim czasie udało nam się znacznie poszerzyć ofertę ale co najważniejsze odbyć ogromną liczbę profesjonalnych praktycznych szkoleń. Ogromnym moim sukcesem jest zdobycie kompetencji trenerskich z makijażu permanentnego a co za tym idzie uruchomienie nowego projektu związanego ze szkoleniami w branży kosmetycznej. Czuje, że nabieramy coraz większego pędu i obiecuje, że już niebawem duże zmiany oczywiście na jeszcze lepsze.  Wszystko jak już pisałam dzięki Wam. Teraz wiem już na pewno tą firmę i jej wspaniałą atmosferę tworzycie Wy, kochani Klienci oraz cudowny Personel.  

Muszę również podziękować swojej załodze za wspaniale spędzony czas w 🏔 Zawoi na wyjeździe integracyjnym. Wreszcie mogłam spędzić z Wami ,,na luzie” fajne chwile w cudownym miejscu. Na pewno brakowało tego ponieważ ciężko w salonie znaleźć nawet chwilę od pracy aby razem choćby napić się herbaty i porozmawiać. Cztery dni pozwoliły zarówno na herbatkę przy kominku, wspólne wędrówki po górach i świetną zabawę pod strzechą. Było po prostu super – dziękuje. Mam nadzieje że kiedyś to jeszcze powtórzymy w innym miejscu 😉.

Poniżej zdradzę odrobinę zdjęć z naszego wyjazdu.

Do zobaczenia w naszym salonie

Ilona Borkowska