Z nami zawsze jesteś na bieżąco!

Toruńskie pierniki w kształcie ust

Już od dawna nie mogłam się doczekać kiedy odwiedzę ,,Toruńską Królową Ust” . Makijaż permanentny to dziedzina kosmetyki, która wymaga ciągłych ćwiczeń nie tylko w pracy z Klientem  ale również kształtowania i kreowania własnych technik oraz częstej konsultacji z różnego rodzaju ekspertami w branży Beauty.  Niezaprzeczalną kreatorką technik związanych z pigmentacją ust jest Kasia Pawłowska z Torunia.  Na to spotkanie i sprawdzenie swoich możliwości pod okiem specjalisty czekałam już kilka miesięcy.  Bardzo ciężko znaleźć na wszystko czas, pogodzić pracę w salonie, prowadzenie szkoleń oraz uzależnienie od pochłaniania wiedzy i spotkań z najlepszymi  w tym co się kocha… Moje życie zawodowe polega na długo idącym w przyszłość planowaniu i dążeniu do określonego celu. Na to spotkanie umawiałam się z Kasią już ponad pół roku temu.

Wreszcie się doczekałam… Jestem już po i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że był to wspaniały czas z ogromną dawką wiedzy w niesamowitej atmosferze spędzony intensywnie wraz ze wspaniałymi ludźmi.

Zdobyłam wiele cennych informacji dotyczących pigmentacji ust oraz potwierdziłam swoje umiejętności. Bardzo się cieszę, że moja praca na szkoleniu cieszyła się ogromnym  uznaniem zarówno Kasi jako eksperta jak i zadowoleniem mojej modelki.  Co najważniejsze mogłam wymienić się swoim doświadczeniem  oraz zdobyć cenne wskazówki dotyczące makijażu permanentnego ust.

Poznałam tajniki techniczne pigmentacji 3D, która powoduje, że usta stają się bardziej pełne, podkreślone i wyraziste tworząc niesamowity efekt.

Makijaż permanentny ust to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wyrównać asymetrię ust, podkreślić kolor. Takie podkreślenie koloru będzie trwałe i dawać wspaniały efekt również na basenie, zajęciach fitness oraz oszczędność czasu przy codziennym malowaniu ust.

Makijaż permanentny to takie czary – wstajesz rano i jesteś umalowana, niesamowite prawda?

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultację związane z makijażem permanentnym do naszego salonu.

Ilona Borkowska

 www.bit.ly/rezerwacjawizyty

 www.bit.ly/panelklienta